Flora ReVive Lite - Probiotika z rašeliny - 60 Kapslí

V našem moderním, technickém a sterilním světě se naše zásadní spojení s přírodou ztratilo. Flora ReVive Lite™ - Probiotika z rašeliny obsahují toto spojení v podobě, kterou vaše tělo může použít ve váš prospěch.

EXP:05/2023


Cena bez DPH
1.200 Kč
Cena s DPH
1.380 Kč
Dostupnost
Na skladě

Doručení: 1-3 dnyObjednávací kód
RVIVELITE
EAN produktu
860003751350

Flora ReVive Lite™ - Probiotika z rašeliny - 60 Kapslí

DOPLNĚK STRAVY

EXP:05/2023

FLORA REVIVE LITE™ JE IDEÁLNÍ PRO JEDNOTLIVCE, KTEŘÍ:

  • S tradičními probiotiky na bázi mléčného kvašení nezažívají úspěch
  • Prošli léčbou antibiotiky
  • Často cestují a chtějí si sebou brát probiotika
  • Nechtějí mít probiotika v chladničce

Flora ReVive Lite™ je nejlepší probiotikum z rašeliny speciálně vyvinuté pro udržení rovnováhy střevních bakterií.

Flora ReVive Lite™ obsahuje huminovo-fulvovou kyselinu (humáty), která vzniká rozkladem rostlinného materiálu s vysokým obsahem uhlíku půdními bakteriemi. Humáty jsou nejlepší půdní probiotikum, protože vznikají působením milionů mikroskopických přírodních bakterií, které se v našem sterilním, civilizovaném světě již téměř nevyskytují. Humáty obsahují probiotika, prebiotika, fytochemikálie, enzymy a minerály. Mají vysoký obsah kyslíku a jsou antagonistické vůči Candida albicans a biofilmům.

Inulin je komplexní cukr z kořenů rostlin. Toto prebiotikum stimuluje růst prospěšných bakterií ve střevech.

Extrakt z ječmene obsažený ve Flora Revive Lite™ je sušený produkt z RnA ReSet Drops™.

VÝHODY PROBIOTIK Z RAŠELINY

Při rozhodování zda zvolit probiotikum z rašeliny, nebo probiotikum s bakteriemi mléčného kvašení (laktobacily), je třeba brát v úvahu biologickou kompatibilitu a trvanlivost. Kromě zdravotních výhod probiotik z rašeliny je Flora ReVive Lite™ biologicky kompatibilní jako zdroj potravy pro mikrobiom a napodobuje přirozenou mikroflóru, která se vyskytuje v starodávných archeologických nálezech našich předků. Flora ReVive Lite™ je také vysoce odolný produkt, protože půdní probiotika obsažená ve Flora ReVive Lite™ jsou odolnější vůči trávení, nevyžadují chlazení a mohou prospívat a podporovat růst dalších probiotik ve střevech.

Vzorce Flora ReVive™ a Flora ReVive Lite™ jsou dva konce spektra. Flora ReVive Lite™ pro lidi, kteří mají zdravé vnitřnosti, nebo kteří chtějí zmírnit rychlost změny za účelem obnovy zdraví jejich střev a Flora ReVive™ pro ty, kteří potřebují silně pracovat na zdraví střev, lidé s chronickým průjmem, nadměrným růstem kvasinek a IBS a ti, kteří jsou schopni snadno pracovat s jakýmkoli detoxem, který mohou zažít (takže načasování pro ně není problém).

Může to vypadat takto:
Povzbuďte rovnováhu pomocí Flora ReVive Lite™ ---> Použijte obojí k vyvážení střevního mikrobiomu -----> Použijte Flora ReVive™ pro hluboké vyvážení střev a proti nadměrnému růstu kvasinek.

INFORMACE O DOPLŇKU

Balení: 60 kapslí
Hmotnost: 84 g

Dávkování: 2 kapsle denne
Počet dávok v balení: 30

  Složení v jedné kapsli % RHP**
  Směs humátů   510 mg -
  Inulin 150 mg -
  RnA ReSet ječmenný prášek 33 mg -


Další zložky: Rostlinná celulóza (kapsle), voda

*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby

Bez GMO

Poznámka: Prášek z naklíčeného ječmene v RnA ReSet Drops nemůže být označen jako bezlepkový, protože jeho zdroj je ječmen.

POUŽITÍ

Vezměte jednu tobolku při probuzení a jednu tobolku před spaním. Nejlépe se užívá na lačný žaludek, 30 minut od jídla. Může se však brát s jídlem a nevyžaduje uchování v lednici. Pokud máte citlivé střevo, můžete začít užíváním jedné tobolky denně po dobu jednoho týdne a pak zkusit přidat druhou tobolku, nebo přípravek Flora ReVive™.  

UPOZORNĚNÍ

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.
  • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku.
  • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
  • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

Jistě jste si všimli, že náš popis je málo konkrétní a všeobecný. Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Informace si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu, v literatuře nebo na sociálních sítích. Hezká videa s titulky najdete i na youtube. 

 

0 recenzí - Flora ReVive Lite - Probiotika z rašeliny - 60 Kapslí

Přidat recenzi
1 2 3 4 5