ReMag Liquid Magnesium + ReMyte Mineral Solution Bundle

Dva nejoblíbenější minerální roztoky v jednom balíčku: ReMag® s jedinečným hořčíkem a ReMyte® s dalšími 11 minerály vyrobenými patentovaným procesem.


Původní cena
2.629 Kč
Ušetříte
262,90 Kč (-10%)
Cena bez DPH
2.112,59 Kč
Cena s DPH
2.366,10 Kč
Dostupnost
Momentálně nedostupné


Objednávací kód
MGREMYTB

ReMag® Liquid Magnesium + ReMyte® Mineral Solution Bundle

DOPLNĚK STRAVY  

Balíček ReMag® a ReMyte® od společnosti RnA ReSet je ideální pro lidi, kteří chtějí spolu s hořčíkem doplňovat i základní minerály.

ReMag® je pikoiontická forma magnesia, která se vstřebává na buněčné úrovni.

ReMyte® obsahuje sodík, vápník, jód, hořčík, zinek, selen, měď, mangan, chrom, molybden, draslík, boron, které mají všechny specifické role.

Tento balíček obsahuje:NÁVOD K POUŽITÍ

Pokyny pro pitný režim

Hydratujte se – vynásobte svou váhu v kilogramech hodnotou 0,03 a pijte denně minimálně tolik tekutin. Do každého litru vody dejte čtvrt lžičky mořské nebo himálajské soli. 70 kg člověk by tedy měl vypít minimálně 2,1 litru vody - 70 kg x 0,03 = 2,1 L.

Společné pokyny pro ReMag® a ReMyte®

Používejte ředěné. Dejte do vody nebo džusu a vypijte najednou, nebo ve dvou dávkách. Můžete užívat nalačno i s jídlem.
Nejlepší je rozmíchat v litru vody společně a popíjet celý den.

Začněte pomalu**:

 • nejprve ½ přiložené odměrky (1,25 ml) denně ReMag i ReMyte
 • od 3. dne 3/4 odměrky ReMag a 1 odměrku ReMyte
 • a 5. den už můžete 1 odměrku (2,5 ml) ReMag a 1,5 odměrky (3,75 ml) ReMyte

Toto jsou běžné denní dávky.
Pro lepší výsledky doporučujeme dvě dávky denně (2 x 2,5ml ReMag; 2 x 3,75ml ReMyte).

** Citlivé osoby by měly začít ještě pomaleji. Ideálně po kapkách (1 - 5 kapek v dopoledních hodinách). Dodání vysocevstřebatelného hořčíku do přecitlivělého organismu může vést k bouřlivým reakcím.
 

UPOZORNĚNÍ

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.
 • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku.
 • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
 • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

Jistě jste si všimli, že náš popis je málo konkrétní a všeobecný. Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Informace si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu, v literatuře nebo na sociálních sítích. Hezká videa s titulky najdete i na youtube.

 

6 recenzí - ReMag Liquid Magnesium + ReMyte Mineral Solution Bundle

Přidat recenzi
1 2 3 4 5

 1. Karel

  - 24.05.2022

  Hořčík a minerály Remag & Remyte změní kvalitu vašeho života. Pro uvolnění každé části svého těla a pro dodání energie svému elektrickému systému jeho elektrolyty smíchejte v láhvi uzávěr od každého z nich (pokud začínáte... stačí půl uzávěru).

 2. Pavla

  - 03.03.2022

  Bez toho se už neobejdu. Neberu ho na úlevu od bolesti, takže tuto kategorii nemohu posoudit. Tyto minerály mi však opravdu pomohly k celkovému zdraví. Jakmile jsem s nimi začala, asi před čtyřmi lety, začala jsem spát jako miminko. Myslím, že jsme všichni vyčerpaní, a já miluji chuť těchto minerálů plus trochu himálajské soli v pitné vodě. Je to něco jako mléko.

 3. Mar. T.

  - 12.01.2022

  Pomáhají mi zůstat mladá a zdravá. Stačí málo a vydrží dlouho. Začala jsem přidávat pár kapek do vody. Už nemám žádné problémy s bolestí hlavy. Už žádné problémy s neklidnýma nohama. Klidnější a jasnější mysl. Děkuji vám, paní doktorko Deanová Aloha.

 4. LG

  - 29.09.2021

  Udržuje mé křeče v nohou na uzdě. Přidávám lžičku a půl každého z nich do čtvrt litru vody a popíjím je po celý den. Pokud to nedělám, platím za to intenzivními nočními křečemi v nohou. Chuť už ani nevnímám, pokud je voda ledově studená.

 5. J. Herb.

  - 29.06.2021

  Určitě byste měli vědět o produktech ReMag a ReMyte. Miluji je. Snadno se užívají a při užívání těchto přípravků nevznikají problémy se svalovými křečemi. Všechny ostatní mi způsobují nepříjemné problémy se svaly. Miluji je!!!

 6. Pip.

  - 22.05.2021

  Účinné a důležité! Každý, kdo hledá podporu srdce, jsou oba tyto přípravky dobrým doplňkem vašeho zdravotního režimu. Na chuť ReMagu je třeba si trochu zvyknout, ale já ho rychle zapíjím doporučenými 150 ml vody, což tomu pomáhá.