The Magnesium Miracle by Carolyn Dean (Second Edition) - Book - English version

Now updated with 30 percent new material, the only comprehensive guide to one of the most essential but often-overlooked minerals, magnesium - which guards against and helps to alleviate heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma.


Původní cena
450 Kč
Ušetříte
45 Kč (-10%)
Cena bez DPH
405 Kč
Cena s DPH
405 Kč
Dostupnost
Na skladě

Doručení: 1-3 dnyObjednávací kód
MAGNESIUMMEN
EAN produktu
9780399594441

Book - The Magnesium Miracle (Second Edition) by Carolyn Dean
(English version)

Now updated with 30 percent new material, the only comprehensive guide to one of the most essential but often-overlooked minerals, magnesium - which guards against and helps to alleviate heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma. 

Magnesium is an essential nutrient, indispensable to your health and well-being. By adding this mineral to your diet, you are guarding against - and helping to alleviate - such threats as heart disease, stroke, osteoporosis, diabetes, depression, arthritis, and asthma. But despite magnesium's numerous benefits, most of the population of the Western remain dangerously deficient.

Updated and revised throughout with the latest research, this amazing guide explains the vital role that magnesium plays in your body and life. 

Inside you will discover

- new findings about the essential role of magnesium in lowering cholesterol
- improved methods for increasing magnesium intake and absorption rate
- how calcium can increase the risk of heart disease - and how magnesium can lower it
- a magnesium-rich eating plan as delicious as it is healthy
- information on the link between magnesium and obesity
- vitamins and minerals that work with magnesium to treat specific ailments
- why paleo, raw food, and green juice diets can lead to magnesium deficiency

The Magnesium Miracle, now more than ever, is the ultimate guide to a mineral that is truly miraculous.

Praise for The Magnesium Miracle

"Dr. Carolyn Dean has been light-years ahead of her time when it comes to the crucial mineral magnesium and its many lifesaving uses. Her work is a gift to humanity. I highly recommend it." -- Christiane Northrup, M.D.

"Throughout this volume and with utmost clarity, Dr. Carolyn Dean presents invaluable recommendations--based on the latest magnesium research. Virtually every American can benefit." -- Paul Pitchford, author of Healing with Whole Foods

"Dr. Carolyn Dean has the best credentials for bringing solutions to those suffering from the hidden magnesium disorders that affect most of us. This book needs to be read by anyone wishing to improve their quality of life." -- Stephen T. Sinatra, M.D., author of The Sinatra Solution: Metabolic Cardiology

Product Key Features:

Format: Trade Paperback
Language: English
Topic: Alternative Therapies, Diet & Nutrition / Vitamins, General, Healing
Publication Year: 2017
Number of Pages: 608 Pages
Dimensions:
Item Length: 202 mm
Item Height: 30 mm
Item Width: 132 mm


12 recenzí - The Magnesium Miracle by Carolyn Dean (Second Edition) - Book - English version

Přidat recenzi
1 2 3 4 5

 1. Karel

  - 06.02.2024

  Opravdu poučná kniha! Řekla mi hodně o tom, proč je hořčík důležitý! Určitě využiji všechno, co kniha nabízí. Věřím, že mi pomůže s regenerací.

 2. Markéta

  - 04.11.2023

  Opravdový poklad. Je k nezaplacení. Změnila mi život a určitě změní i ten váš. Kupte si ji, přečtěte si ji a řiďte se jí. Nebudete litovat.

 3. Ondra D

  - 05.08.2023

  Zdá se, že hořčík je všelék. Další podrobnosti časem přidám.

 4. Michal S

  - 14.03.2023

  Knížka je skvělá! Pokud jste někdy zažili záchvat úzkosti nebo paniky, měli problémy se spánkem, svalové křeče nebo křeče v rukou či nohou nebo mozkovou mlhu, je tato kniha přímo pro vás! Většina lidí trpí nedostatkem hořčíku. Před několika lety jsem začala užívat hořčík v prášku. Nebrala jsem ho ale každý den a ani tolik, kolik bylo uvedeno na obalu. Postupně jsem si všimla, že se mi večer, kdy jsem ho užívala, lépe usínalo. Nebyla jsem na lidi tak nepříjemná a také mi moc nevyskočil tlak, když mi něco málem spadlo ze stolu. Knížka je napsaná srozumitelně, takže ji pochopí úplně každý. Ne jako jiné bichle, které patří spíš do školní knihovny. Pokud se chcete dozvědět vše o hořčíku a o důsledcích jeho nedostatku, určitě si knížku přečtěte. Pokud jste už slyšeli, že spousta lidí nepřijímá ve stravě dostatek hořčíku, a chcete vědět proč a jak to napravit a zajistit si dobré zdraví společně s kvalitním spánkem, určitě si The Magnesium Miracle pořiďte! Skvělé čtení.

 5. peace101

  - 09.03.2023

  Autorka poskytne odpovědi na všechny otázky, a ještě mnohem víc! Skvělý zdroj informací, který není třeba číst od začátku do konce. Je to spíše taková encyklopedie informací a podrobností.

 6. Janka

  - 25.02.2023

  Kniha je nabitá vědecky, klinicky a výzkumy podloženými informacemi. Doktorka Deanová se srozumitelným způsobem dělí o svou osobní cestu za zdravím i o své odborné lékařské zkušenosti.

 7. AtomTom

  - 25.02.2023

  Pro mě jako člověka, který trpí histaminovou intolerancí, byla tato kniha neocenitelným zdrojem, který mi pomohl zařadit do výživy doplňky s hořčíkem. Přímo přetéká informacemi! Vřele ji doporučuji!

 8. Míša E.

  - 04.02.2023

  Informativní a srozumitelná kniha založená na převratných výzkumech. Prostě si ji musíte přečíst!

 9. Andrea

  - 14.12.2022

  Tato kniha od doktorky Carolyn Deanové skvělým způsobem seznamuje čtenáře s hořčíkem. Při operaci srdce jsem prodělala malou mrtvici, takže jsem měla výpadky krátkodobé paměti. Styl psaní doktorky Deanové se mi čte pohodlně a nezahlcuje mě informacemi. Kniha je srozumitelná. Pomohla mi zdravěji se rozhodovat a cítím se díky ní skvěle!!

 10. Monika B.

  - 10.06.2020

  Dobře napsaná a velmi poučná kniha! Jsem moc ráda, že jsem si ji koupila! Je plná informací, které by měl znát každý! Zvláště lidé, kteří trpí chronickými onemocněními!! Když pochopíte, jakým způsobem lidské tělo potřebuje pro fungování buněk každou živinu, mikronutrient, vitamíny atd., je to úžasný pocit!! Líbí se mi, jakým způsobem kniha vysvětluje, jak hořčík pomáhá a k čemu ho potřebujeme. Vše je navíc podložené studiemi a zdroji! Určitě byste měli prostudovat nejen tuto knihu, ale i vše, co vaše tělo potřebuje, aby optimálně fungovalo! Zvláště v dnešní době neustálého přívalu chemikálií, znečištění životního prostředí, nedostatku živin v půdě a genetické manipulace s potravinami!!

 11. Jiřina

  - 25.01.2020

  Ráda čtu knihy o zdraví, ale některé jsou trošku mimo. Tahle je ale skvělá! Podle mě musíme vzít své zdraví do vlastních rukou a zaměřit se na zdraví prospěšné věci, ne jenom brát léky. Je mi 70 let a neberu žádné léky. Netušila jsem, jak je hořčík důležitý, i když jsem ho už brala kvůli syndromu neklidných nohou a dobrému spánku. Teď už vím, že pomáhá i v mnoha dalších ohledech. Potřebuje ho každý. Vím, že je to matoucí, protože existují protichůdné informace, ale věřím, že to nejlepší, co můžete pro své zdraví udělat, je užívat vitamín C a hořčík každý den.

 12. Eliška

  - 22.03.2018

  Poučná, srozumitelná a obsáhlá. Moje ájúrvédská terapeutka mi doporučila užívání přípravků s hořčíkem a poradila mi, abych si pořídila tuto knihu. Přečetla jsem si ji a začala užívat tekutý hořčík ve formě doplňku. Díky tomu jsem se začala celkově cítit lépe. Lépe se mi usínalo, ráno jsem se probouzela svěží, měla jsem více energie a nebolelo mě tolik tělo, neměla jsem ztuhlé klouby a svaly. Ze začátku se sice ztuhlost zvyšovala, přesně jak se v knize píše, ale asi po týdnu se to zlepšilo. Dále jsem byla klidnější, lépe jsem zvládala úzkost a dokonce jsem se cítila tak uvolněná, že jsem přestala zatínat čelist. A nemusím si dělat starosti se zažívacími obtížemi. Vždycky je důležité se naučit tekutý hořčík správně užívat. Jakým množstvím začít, jak často a jaké množství brát podle tělesné hmotnosti. Také je třeba si uvědomit, jak na vás bude působit ze začátku a poté, co si na něj navyknete. Já jsem například byla nejprve hodně ospalá, ale pak jsem si na hořčík zvykla tak, že ani při plné dávce podle mojí hmotnosti už unavená nebývám. Lépe spíte, ale nechce se vám spát hned po užití. Nakonec jsem si pořídila i další doplňky zmíněné v knížce, konkrétně stopové minerály, vápník, proteiny a vitamín B. I když se dá vše potřebné získat pouze z potravin, v mém případě byl organizmus v ne zrovna dobrém stavu a potřebovala jsem doplňky stravy. Svým způsobem je to jako vrátit se do života. Jsem za tuto knihu opravdu ráda.