ReMyte® Mineral Solution - Vynikající elektrolytický roztok

ReMyte® Mineral Solution - Vynikající elektrolytický roztok

30.01.2024

ReMyte® Mineral Solution je produkt vyvinutý doktorkou Carolyn Dean, odbornicí na výživu. Tento produkt byl navržen k poskytnutí podpory v oblasti minerálů, které jsou klíčové pro správné fungování našeho těla.

Klíčové vlastnosti ReMyte®:
  • ReMyte® je Completement Formula, která poskytuje 12 minerálů v pikometrické velikosti.
  • Komplexní minerální složení: ReMyte obsahuje široké spektrum minerálů nezbytných pro optimální zdraví. Patří sem sodík, vápník, jód, hořčík, zinek, selen, měď, mangan, chrom, molybden, draslík a boron, které hrají důležitou roli ve vícečetných enzymatických funkcích v těle.
  • Podpora nervového systému: Minerály obsažené v ReMyte mají vliv na nervový systém, což může přispět ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.
  • Vstřebatelnost: ReMyte je navržen tak, aby byl snadno vstřebatelný tělem, což zajišťuje efektivní využití obsažených minerálů.
Každodenní užívání doplňku stravy, jako je ReMyte®, může chránit tělo před ztrátami nezbytných elektrolytů a tekutin, ke kterým přirozeně dochází při běžných činnostech těla, jako je srdeční činnost, tvorba důležitých hormonů, nabíjení mozku a budování zdravých kostí a svalů.

ReMyte® jde mnohem dál než většina roztoků, protože poskytuje 12 minerálů v unikátní pikometrické velikosti, která umožňuje vyšší vstřebatelnost na buněčné úrovni.*

Účinnost minerálů tak může být velmi nízká, což vylučuje jakoukoli možnost toxicity, a přesto jsou tyto minerály při vysoké vstřebatelnosti na buněčné úrovni účinnější.*

Roztok ReMyte® je silný minerální koncentrát a neměl by se vkládat přímo do úst. ReMyte® je veganský, bezlepkový a neobsahuje kvasnice, mléčné výrobky, vejce, sóju, pšenici, škrob, umělá aromata, umělá barviva, umělé konzervační látky ani vedlejší živočišné produkty.

ReMyte® působí synergicky s ReMag®, naším produktem s hořčíkem. ReMag® stabilizuje lipidové buněčné membrány a umožňuje tak minerálním iontům ReMyte® plně a úplně proniknout do všech buněk.* V buňkách hořčík spolupracuje se všemi minerály ReMyte®.*

Chcete se dozvědět více o produktech RnA ReSetKlikněte sem.


* Tato prohlášení nebyla vyhodnocena Evropskou lékovou agenturou (EMA). Účelem těchto výrobků není nemoci diagnostikovat, léčit nebo jim předcházet.Zpět na seznam článků