ReMag Magnesium - Tekutý hořčík - 480ml

ReMag® je skutečně The Magnesium Miracle™. Pikoiontická forma magnezia navržená doktorkou Deanovou (autorky knihy Zázrak jménem hořčík). Vysoce absorbovatelný na buněčné úrovni. Při správném dávkování nemá laxativní účinky.


Cena bez DPH
1.634,78 Kč
Cena s DPH
1.880 Kč
Dostupnost
Na skladě

Doručení: 1-3 dny
Objednávací kód
REMAG480
EAN produktu
867780000220

ReMag® Magnesium - Tekutý hořčík - 480ml

DOPLNĚK STRAVY 

ReMag byl vymyšlen doktorkou Deanovou a je pečlivě vyroben z čistého zdroje chloridu hořečnatého. Je vyvinut tak, aby dodával stabilizované hořčíkové ionty, které mají podobnou velikost jako hořčík v rostlinách. ReMag je pikoiontová forma hořčíku, menšího průměru než minerální iontové kanály v těle. 

Jeho přímá a úplná absorpce znamená, že se velmi rychle vstřebává ze zažívacího traktu, což eliminuje vznik projímavých účinků.
Zjistili jsme však, že lidé s některými zdravotními potížemi a velmi intoxikovaní lidé, mohou zažít projímavé účinky díky detoxikaci organismu. Pokud se při běžném dávkování tyto negativní účinky vyskytnou, doporučujeme snížit dávku na 1-5 kapek denně a pozvolna přidávat, podle toho jak se bude stav organismu zlepšovat. Taktéž při nechtěném masivním předávkování (více než 20ml), nebo pokud máte doplněné zásoby hořčíku (lze změřit krevním testem obsahu hořčíku v červené krvince), dojde k průjmu - tělo se bude snažit nadbytek hořčíku vyloučit.

Zdroj a čistota ReMag®

Společnost, která vyrábí ReMag, nakupuje magnezium o čistotě 99,98 až 99,99%. Zdroj magnezia pochází ze společnosti San Bernardino Co., Kalifornie a je dolován jako dolomit. Tento minerální polotovar je dále rozpuštěn do pikoiontické tekuté formy. V našem chloridu hořečnatém jsou tedy nečistoty jen 0,01 - 0,02%. To je velmi podobné jako vysoce kvalitní verze citrátu hořečnatého, který má čistotu 98%, nebo chloridu hořečnatému ze solných jezer, který má čistotu 96%. Klíčem je čistota 99,98-99,99%, bez ohledu na zdroj.

 • Pikoiontická forma magnezia navržená doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak jménem hořčík)
 • Vysoce absorbovatelný na buněčné úrovni
 • Při správném dávkování nemá laxativní účinky

ReMag je skutečně Magnesium Miracle™ protože:

 • Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze
 • Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Hořčík přispívá k normální činnosti svalů
 • Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin
 • Hořčík přispívá k normální psychické činnosti
 • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • Hořčík se podílí na procesu dělení buněk

 

INFORMACE O DOPLŇKU

Balení: 480 ml
Hmotnost: 480 g

Dávkování: 2,5 ml (1 odměrka)
Počet dávek v balení: 192

Koncentrace: 60 000 ppm (60 mg čistého hořčíku na mililitr).

  Složení   V jedné dávce
% RHP*
  Magnesium (vyrobeno z MgCl2) 
150 mg 40%


Další složky: voda z reverzní osmózy

* RHP - Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby.

POUŽITÍ

Dávka pro dospělé: 1 přiloženou odměrku (2,5 ml) denně rozmíchat ve vodě nebo džusu a užít na lačno nebo po jídle. Doporučujeme začít velmi pomalu** a začít užívat půl odměrky denně (1,25 ml) a zvyšovat o čtvrt odměrky každé 2 dny, abyste dosáhli požadované dávky 1 odměrky denně. Můžete celou dávku rozmíchat v litru vody a popíjet celý den. Produkt neužívejte neředěný. Pro lepší výsledky doporučujeme dvě dávky denně (2 x 2,5 ml).

** Citlivé osoby by měly začít ještě pomaleji. Ideálně po kapkách (1 - 5 kapek v dopoledních hodinách). Dodání vysoce vstřebatelného hořčíku do přecitlivělého organismu může vést k bouřlivým reakcím.

U dětí ve věku 4-12 let: užívejte polovinu dávky pro dospělé.

Děti pod 4 roky: pouze po poradě s lékařem. 

Poznámka: Pro přesné dávkování použijte přiloženou odměrku, nebo kapátko. Pokud trpíte nedostatkem hořčíku nebo jestli jíte nezdravou stravu, začněte velmi pomalu, aby se vaše tělo přizpůsobilo. Někteří lidé musí začínat s miniaturní dávkou 2-4 kapky denně a velmi pomalu navyšovat.

Pokud již berete dlouhodobě jiný hořčík, můžete začít s udržovací dávkou: jedna odměrka dvakrát denně: jedna odměrka (2,5 ml) = 150 mg elementárního hořčíku. Pokud váš životní styl nebo strava spotřebovává velké množství hořčíku (pijete hodně kávy, máte velký stres, hodně sportujete a potíte se) můžete zvýšit dávku na 1 odměrku dvakrát až třikrát denně, abyste zvýšili nasycení těla hořčíkem. Nejlepší je dát celou denní dávku do litru vody a popíjet přes den (spolu s mořskou solí nebo jinými minerály). 

 

UPOZORNĚNÍ

 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.
 • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku - pokud chcete ReMag užívat v těhotenství a začínáte, použijte nízkou dávku a postupně navyšujte.
 • Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.
 • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

Jistě jste si všimli, že náš popis je málo konkrétní a všeobecný. Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Informace si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu, v literatuře nebo na sociálních sítích. Hezká videa s titulky najdete i na youtube. 

 

3 recenze - ReMag Magnesium - Tekutý hořčík - 480ml

Přidat recenzi
1 2 3 4 5

 1. Anna

  - 30.06.2022

  V dubnu jsem si koupila ReMag na doporuceni kamaradky. Prislo mi, ze na unavu mi horcik pomohl od prvni chvile, za prar dni se mi zlepsil i spanek a navic se mnohem mene stresuji. Zacinala jsem pul lzickou dopoledne a ted beru asi jednu lzicku na den. V dalsi objednavce uz jsem mela velke baleni horciku a D3K2. Horcik doporucuji vsem svym znamym.

 2. Jana

  - 22.05.2022

  Před týdnem jsem si koupila od Vás 480ml ReMagu. Začala jsem užívat polovinu lžičky asi ve dvou dcl vody dvakrát denně a velmi mne překvapuje, že nemá prakticky žádnou chuť, opravdu jen nepatrnou. Prosím o sdělení, zda je to normální. Děkuji.

  eHorcik.cz

  - 31.05.2022

  Dobrý den,

  půl lžičky je cca 22 kapek a to ve 2 deci vody nebude moc cítit. Až se dostanete na dávku 2,5 ml,

  tak to už musíte cítit. Ono je to možná výhoda, že nic necítíte, protože pak musí někteří lidé chuť

  maskovat kávou nebo džusem.

  S pozdravem

 3. Miroslava

  - 16.03.2022

  Původně jsem začala Remag užívat kvůli potrhané achillovce, nicméně se tělo rozhodlo první léčit ženské orgány. Trápily mě bolesti po dvou mimoděložních těhotenství, během dvou dnů už byly pryč. Teď když si zapomenu jeden den magnesium dát, tak se bolesti vrátí, jako bonus mi zmizely fleky z jazyku. Popíjím rozředěný v půllitru vody během dne. Pokud vypiju půl dávky ráno a půl večer pouze ve 2 dcl vody, tak mě to okamžitě "prožene".