ReMag Liquid Magnesium - Tekutý hořčík - 480 ml

ReMag® je skutečně The Magnesium Miracle®. Pikoiontická forma magnezia navržená doktorkou Deanovou (autorky knihy Zázrak jménem hořčík). Vysoce absorbovatelný na buněčné úrovni. Při správném dávkování nemá laxativní účinky.


Cena bez DPH
1.678,57 Kč
Cena s DPH
1.880 Kč
Dostupnost
Na skladě

Doručení: 1-3 dny
Objednávací kód
REMAG480
EAN produktu
867780000220

ReMag® Liquid Magnesium - Tekutý hořčík - 480 ml

DOPLNĚK STRAVY 

ReMag byl vymyšlen doktorkou Deanovou a je pečlivě vyroben z čistého zdroje chloridu hořečnatého. Je vyvinut tak, aby dodával stabilizované hořčíkové ionty, které mají podobnou velikost jako hořčík v rostlinách. ReMag je pikoiontová forma hořčíku, menšího průměru než minerální iontové kanály v těle. 

Jeho přímá a úplná absorpce znamená, že se velmi rychle vstřebává ze zažívacího traktu, což eliminuje vznik projímavých účinků.
Zjistili jsme však, že lidé s některými zdravotními potížemi a velmi intoxikovaní lidé, mohou zažít projímavé účinky díky detoxikaci organismu. Pokud se při běžném dávkování tyto negativní účinky vyskytnou, doporučujeme snížit dávku na 1-5 kapek denně a pozvolna přidávat, podle toho jak se bude stav organismu zlepšovat. Taktéž při nechtěném masivním předávkování (více než 20ml), nebo pokud máte doplněné zásoby hořčíku (lze změřit krevním testem obsahu hořčíku v červené krvince), dojde k průjmu - tělo se bude snažit nadbytek hořčíku vyloučit.

Zdroj a čistota ReMag®

Společnost, která vyrábí ReMag, nakupuje magnezium o čistotě 99,98 až 99,99%. Zdroj magnezia pochází ze společnosti San Bernardino Co., Kalifornie a je dolován jako dolomit. Tento minerální polotovar je dále rozpuštěn do pikoiontické tekuté formy. V našem chloridu hořečnatém jsou tedy nečistoty jen 0,01 - 0,02%. To je velmi podobné jako vysoce kvalitní verze citrátu hořečnatého, který má čistotu 98%, nebo chloridu hořečnatému ze solných jezer, který má čistotu 96%. Klíčem je čistota 99,98-99,99%, bez ohledu na zdroj.

 • Pikoiontická forma magnezia navržená doktorkou Deanovou (autorkou knihy Zázrak jménem hořčík)
 • Vysoce absorbovatelný na buněčné úrovni
 • Při správném dávkování nemá laxativní účinky

ReMag® je skutečně The Magnesium Miracle® protože:

 • Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze
 • Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • Hořčík přispívá k normální činnosti svalů
 • Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin
 • Hořčík přispívá k normální psychické činnosti
 • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • Hořčík se podílí na procesu dělení buněk

 

INFORMACE O DOPLŇKU

Balení: 480 ml
Hmotnost: 480 g

Dávkování: 2,5 ml (1 odměrka)
Počet dávek v balení: 192

Koncentrace: 60 000 ppm (60 mg čistého hořčíku na mililitr).

  Složení   V jedné dávce
% RHP*
  Magnesium (vyrobeno z MgCl2) 
150 mg 40%


Další složky: voda z reverzní osmózy

* RHP - Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby.

POUŽITÍ

2,5 ml (1 přiloženou odměrku) denně rozmíchat ve sklenici (250 ml) vody, čaje nebo jiném nápoji a užít nalačno nebo po jídle. Pokud s produktem začínáte, vezměte si menší množství a postupně navyšujte dávku. Neužívejte neředěný.

Kvůli vysoké koncentraci se může vyskytnout přirozená krystalizace. To neovlivňuje kvalitu produktu.

Poznámka: Pro přesné dávkování použijte přiloženou odměrku nebo kapátko. Pokud trpíte nedostatkem hořčíku nebo pokud jíte nezdravou stravu, začněte velmi pomalu, aby se vaše tělo přizpůsobilo. Někteří lidé musí začínat s miniaturní dávkou 2-4 kapky denně a velmi pomalu navyšovat.

Pokud již berete dlouhodobě jiný hořčík, můžete začít s udržovací dávkou: jedna odměrka dvakrát denně: jedna odměrka (2,5 ml) = 150 mg elementárního hořčíku. Pokud váš životní styl nebo strava spotřebovává velké množství hořčíku (pijete hodně kávy, máte velký stres, hodně sportujete a potíte se) můžete zvýšit dávku na 1 odměrku dvakrát až třikrát denně, abyste zvýšili nasycení těla hořčíkem. Nejlepší je dát celou denní dávku do litru vody a popíjet během dne (spolu s mořskou solí nebo jinými minerály). 


 

UPOZORNĚNÍ

 • Není určeno pro děti do 3 let.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
 • Pokud se léčíte nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem před použitím doplňku.
 • Skladujte dobře uzavřené při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.
 • Nepoužívejte, pokud je obal poškozen a kontaktujte nás.

 

Jistě jste si všimli, že náš popis je málo konkrétní a všeobecný. Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Informace si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu, v literatuře nebo na sociálních sítích. Hezká videa s titulky najdete i na youtube. 

 

44 recenzí - ReMag Liquid Magnesium - Tekutý hořčík - 480 ml

Přidat recenzi
1 2 3 4 5

 1. Adri

  - 20.01.2019

  Asi najlepsie magnezium ktore som mal a to som ich mal fakt skoro vsetky . Chut je hnusna , obcas mi pokazi drink ,ale efekt je brutal . Strasne rychlo sa vstrebava a ucinkuje. Davam si vyssiu davku pred dolezitym stretnutim a citim sa uplne uvolneny uplne v pohode normalne. Cena vysoka ale kupim znova urcite oplati sa

 2. Jan

  - 21.12.2018

  Oceňuji že je takřka bez chuti, beru již poměrně vysokou dávku zatím bez projikavých účinků! Za 1 týden užívání na sobě cítím rychlejší regeneraci, železné nervy, jasnou mysl, klidný spánek

 3. Jan

  - 13.12.2018

  super,lepší než tabletky

 4. Petra

  - 29.11.2018

  parádní přípravek, snadno se užívá, zmizely mi tiky v oku a ve stehně, vydrží poměrně dlouho