O nové knize Dr. Carolyn Dean - Magnesium: The Missing Link to Total Health

O nové knize Dr. Carolyn Dean - Magnesium: The Missing Link to Total Health

05.03.2024

Kniha Magnesium: The Missing Link to Total Health napsaná uznávanou lékařkou a přední expertkou na výživu, Dr. Carolyn Dean, se zabývá významem často přehlíženého minerálu - hořčíku.

Dr. Carolyn Dean v knize "Magnesium: The Missing Link to Total Health" představuje čtenářům důležitost tohoto základního minerálu a poskytuje praktické rady, jak hořčík začlenit do svého života. Je to užitečný zdroj pro každého, kdo se zajímá o zdraví a celkovou pohodu.

O autorce Dr. Carolyn Dean MD ND

Dr. Carolyn Dean je lékařka a naturopatka s více než 40 lety zkušeností v oblasti zdraví. Je autorkou více než 50 knih, včetně bestselleru The Magnesium Miracle®.

O knize Magnesium: The Missing Link to Total Health

Jaké by to bylo, kdybyste měli příležitost konzultace se světově uznávaným odborníkem a měli možnost se dozvědět, co by právě teď významně zlepšilo vaši celkovou pohodu? Kniha s názvem "Magnesium: The Missing Link to Total Health" poskytuje odpověď, kterou hledáte.

Tato kniha osvětluje důležitost hořčíku jako základního stavebního kamene našeho zdraví. Hořčík je podstatný pro více než 300 biochemických reakcí v těle a jeho nedostatek může vést k řadě zdravotních problémů.

Jak hořčík podporuje naše zdraví

Knížka popisuje, jak hořčík podporuje naši celkovou pohodu. Mezi hlavní oblasti, které hořčík ovlivňuje, patří:
• Srdce a cévy
• Funkce mozku a nervového systému
• Podpora kostí a kloubů
• Energetický metabolismus a výkon
• Trávicí systém
• Stres a nálada

Co v knize objevíte?

Třináct klíčových výhod: Dozvíte se o třinácti hlavních způsobech, jakými může přidání hořčíku do vaší stravy zlepšit vaši celkovou pohodu.
Nesprávně diagnostikované nedostatky: Prozkoumejte, jak mnohé běžné diagnózy by ve skutečnosti mohly být případy nedostatku hořčíku.
Úloha hořčíku v nutriční synergii: Porozumějte kritickému významu hořčíku při zvyšování účinnosti ostatních důležitých vitamínů a minerálů.
Dávkování a absorpce: Objevte, proč je správné dávkování a efektivní absorpce hořčíku nezbytná pro okamžité, krátkodobé a dlouhodobé zdravotní výhody.
Nejnovější výzkum: Získejte přehled o nejnovějších studiích, které ukazují, proč je hořčík považován za základní kámen dobrého zdraví.

Následně se naučíte uplatňovat a sdílet tyto osvědčené rady ve svém vlastním životě, stejně jako s rodinou a blízkými. Kniha "Magnesium: The Missing Link to Total Health" není jen bohatým zdrojem informací. Je to cesta, kterou může absolvovat každý, kdo chce získat zásadní informace o důležitosti hořčíku jako chybějícího článku k celkovému zdraví.

Shrnutí

Je důležité si uvědomit, že hořčík je jen jedním z mnoha důležitých minerálů, které naše tělo potřebuje k optimálnímu fungování. Je však také jedním z nejčastěji chybějících minerálů v naší stravě, což znamená, že jeho doplnění může mít velký dopad na naše zdraví.

Pokud chcete získat více informací o tématu, kniha s názvem "Magnesium: The Missing Link to Total Health" vám poskytne potřebné informace a může vám pomoci nasměrovat vás správným směrem.Zpět na seznam článků